اخبار ایرا

تکذیب شایعه زمین خواری در ایرا

توضیحات دهیار و تکذیبیه خبر زمین خواری در ایرا لاریجان

شایعه زمین خواری در ایرا
تکذیب شایعه

متاسفانه روز گذشته (سوم شهریور ۱۴۰۰) شایعه ای از جانب پیجی به اصطلاح خبری(!) در سطح شهرستان آمل منتشر شد که این خبر کذب محض مرتبط به طایفه ایرایی بوده و مدیران این جریان بدون هیچگونه صحت سنجی و ارتباطی با دهیاری و شورای ایرا بصورت وقیحانه به این شایعه دامن زدند.
توضیحات آقای علی فاضلی (دهیار ایرا) در خصوص این شایعه به شرح زیر می باشد:

باسلام . زمین های تصرفی مورد اشاره، خانه آقای مهرعلی تبار زیر باغ داودی و خانه های دیگر متعلق به ورثه مرحوم غلامعلی اسماعیلی ( برادران ابراهیم ، ولی اله ، حسین ، عبدالرضا ) چند سال اخیر زمین های خود محصور یا به فروش رسانده اند به مقدار ۷۴۸۰ مترمربع دارای رای کمیسیون ماده ۵۶ در سال ۱۳۶۲ می باشند، در ثانی به اطلاع می رساند برابر نقشه طرح هادی روستا خارج بافت جزو وظیفه دهیاری نمی باشد ،این فردی که به این موضوع زمین خواری را اشاره کردند زیر دوبرار ایرا نمی باشد بلکه منطقه سنگر ایرا است . فرد که زمین خواری در منطقه دوبرارایرا را عنوان نموده، به نظرم فردی است فاقد اطلاعات کافی در مورد ایرا .

با عنایت به طرح موضوع در نزد بزرگان طایفه، این موضوع از مجاری قانونی پیگیری خواهد شد و طایفه همدل ایرایی در مقابل اینگونه دخالت های نابجا و توهین های بی اساس جریان های زرد و حاشیه ساز، مسکوت نخواهند ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا