شهداء طایفه

شهید محمد رضا گشتاسبی

نام شهیدنام پدرشماره شناسنامهتاریخ تولدتاریخ شهادتمحل شهادت

محمد رضا گشتاسبی

محمد۵

۲/۱/۱۳۴۱

۵/۱۲/۱۳۶۲

دهلران

وصیت نامه شهید

بسمه تعالی

بنام الله پاسدار خون شهیدان

سلام و درود فراوان بر امام عصر حضرت بقیه الله العظیم و سلام و درود بر بت شکن زمان و حامی مستضعفان و دوست و یاور رزمندگان و در هم کوبنده ستمگران و منافقان و صدام و کافرانش و روشن کننده چراغ پر نور اسلام حضرت آیت الله امام خمینی.

سلام  درود بر شهیدان اسلام از کربلای حسین تا کربلای غرب و جنوب کشور ایران که اینان با خون سرخ خود دشت ها و کوه ها و بیابان های این دیار را لاله گون ساخته و نهال این انقلاب را با خون پاک و گرم خود پرورش داده اند و خلاصه هرچه بود اینن شهیدان بی غسل و کفن بهشتی بودند و رفتند خوشا بحالشان که به مقصد رسیدند و ماها هنوز مانده ایم و چاره ای جز این نداریم که جای آن ها را پر کرده و مثل آنها می جنگیم تا شاید نوبت به ما هم برسد.

خدمت برادر بزرگوارم اصغر آقاجان

سلام و پس از عرض سلام سلامتی شما را از درگاه خداوند مننان خواهانم و امیدوارم که حالتان خوب بوده باشد و هیچ گونه کسالتی نداشته باشید و همیشه شاد و خرم باشید برادر جان اگر احوالی از برادر حقیرت خواسته باشید خوب بوده و در خدمت به دین اسلام مشغولم برادر جان این نامه را فعلاً در سنگر و در چند کیلومتری داخل خاک عراق و در ۵ کیلومتری شهرک زبیداد برایت می نویسم.

درون یک تانک هستیم و دور ] کلمه مخدوش[ قبل دو تا گلوله شلیک کردیم. اصغر آقا وضع جبهه خیلی خوب است ولی از عملیات خبری نیست زیرا در این منطقه عملیات خیلی سخت می باشد زیرا جلوی ما چندین ردیف سیم خاردار حلقوی وجود دارد و میادین مین زیادی وجود دارد در سمت راست ما آب زیادی وجود دارد (مانند یک دریاچه) و در سمت (چپ) ما دو تا سد آب وجود دارد که آنان موقع عملیات برای ما می خواهند باز کنند خلاصه از عملیات خبری نیست.

این نامه را چون بهروز متولیان می خواست بیاید به مشهد من تند تند نوشتم اگر اشکالی در نامه وجود دارد مرا ببخشید ] کلمه مخدوش[ سرت را بدرد نمی آورم برادران عابدین محمدی و بهروز متولیان و محمود قنبری سلام می رسانند و سلام مرا به آقاجان و مامان و قمر خانم و علی رضا آقا و ملوک خانم برسانید.

مرگ بر آمریکا   مرگ بر شوروی

و من الله توفیق

برادرت محمدرضا گشتاسبی

۳۱/۲/۶۲

 

خدایا خدا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

خدایا خدایا از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا